Rajd “Pękniętej Gumy” – REAKTYWACJA!

Oł je! Reaktywujemy legendę! Wiele lat minęło od ostatniej edycji rajdu “Pękniętej Gumy”. Stara gwardia z okolic Szczecina doskonale pamięta to wydarzenie i z nostalgią wspomina klimat jaki tam panował.

W rajdzie uczestniczyć mógł każdy kto posiadał własne dwa kółka z silnikiem między nimi. Nie ważne czy uczestnik przyjechał na chopperze, enduraku czy sporcie – każdy bawił się wyśmienicie. I tak będzie tym razem!

“Pęknieta Guma” to rajd turystyczny na orientację. W skrócie mówiąc to taki jednodniowy Scrambler Fever z tym, że większość tras będzie asfaltowa.Po drodze trzeba będzie wykonać różne zadania , odnaleźć ukryte fanty a przede wszystkim dobrze się bawić. Drogę wskaże Wam roadbook , także sprawny licznik kilometrów się przyda.

Na trasie będzie czekać na Was ciepła micha i w razie czego pomoc drogowa. Jednak warto wziąć ze sobą podstawowe narzędzia bo czasem drobną awarię dacie radę ogarnąć samemu i pojechać dalej.

W związku z tym że będziemy poruszać się po normalnych drogach – ważne jest abyś posiadał prawo jazdy oraz aktualny przegląd i OC.

Trasa może mieć i 100km także bądź na to gotowy i przyjedź zatankowany do pełna!

Pamiętaj : Liczba miejsc jest ograniczona a zapisy prowadzimy tylko i wyłącznie online.

Data wydarzenia : 1 październik 2022

Godzina otwarcia bramy dla uczestników: 8:30

Godzina wypuszczenia pierwszego uczestnika : 9:30

Miejsce startu: Red Hot Chili Customs ul.Szczecińska 72b , 72-004 Tanowo

Telefony kontaktowe: 505225456 (Redu) , 601651902 (Marta)

Partnerzy wydarzenia:

Red Hot Chili Customs

BMW Motorrad Bońkowscy

Link do biletów : TUTAJ

KUPUJĄC BILET WYBIERZ Z OPCJI DOSTAWY : “TYLKO DLA UCZESTNIKÓW RAJDU” ABY SYSTEM NIE DOLICZYŁ KOSZTÓW WYSYŁKI